Duyuru (07 Ekim 2013)

Duyuru (07 Ekim 2013)

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. Tarafından Duyurulur

T.C. Maliye Bakanlığı’nın yeni nesil EFT-POS özelliği olan ödeme kaydedici cihazlara (EFT-POS ÖKC) yönelik düzenlemeleri çerçevesinde, Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. (BKM) tarafından geliştirilen TechPOS altyapısı ve uygulamalarının iş yerlerinde yaygınlaştırılması için gereken “saha hizmetlerinin” sağlanmasını teminen 3 Temmuz 2013 tarihinde başlatılan, Maliye Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ÖKC üreticilerinden fiyat teklifi toplanmasına ilişkin süreç tamamlanmıştır.

Saha hizmetlerinin, gerekli yetki ve onayları almış tüm ÖKC üreticilerinden, tutarları ve uygulama esasları sözleşme ile belirlenen yazılım, yıllık bakım, pazarlama ve aktivasyon teşvikleri kapsamında, ÖKC başına aylık 10 Euro+KDV ile temin edilmesine karar verilmiştir. ÖKC üreticilerinden temin edilecek hizmet koşullarına ilişkin tek tip hizmet sözleşmesi imzalanacaktır.

Bilgi edinilmesini ve bu koşullarla hizmet sunmak isteyen üreticilerin, BKM Satın Alma ve İdari İşler Müdürü Birol KANBİR (bkanbir@bkm.com.tr) ile irtibata geçmelerini rica ederiz.