Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. – Temassız Yarışma Katılım Koşulları

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. – Temassız Yarışma Katılım Koşulları

#temassizmutluluk Hashtag’li Tweetler Kazandırıyor!

BBN-Temassiz2

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. – Temassız Yarışma Katılım Koşulları

1. https://twitter.com/baybaynakit sayfasına ve içeriğine erişiminiz ve kullanımınız Katılım Koşulları’nda belirtilen şartlara ve tüm geçerli yasalara tabi tutulmaktadır. Kullanıcı sıfatıyla bu yarışmaya katılan her kullanıcı aşağıda bulunan katılım koşullarını kabul etmekte, yarışma içinde yer alan hizmetlere ilişkin BKM tarafından açıklanan her türlü beyanı kabul etmiş bulunmaktadır.

2. Yarışma 20.11.2014 tarihinde başlayacak ve 30.11.2014 tarihinde sona erecektir. Yarışma 10 gün sürecektir.

3.”BKM-Temassız” yarışmasına katılım, https://twitter.com/baybaynakit sayfasından gerçekleştirilecektir.

4. Yarışmaya katılmak için Twitter üyesi olmak gerekmektedir.

5. Her gün yarışma katılımcıları tarafından gönderilen #temassizmutluluk hashtag’li ve fotoğraflı en yaratıcı tweet sahibi 1 katılımcı Samsung S5 ve #temassizmutluluk hashtag’li en yaratıcı tweet sahibi 20 katılımcı çift kişilik sinema bileti kazanacaktır. Kazananlar jüri tarafından belirlenecektir.Toplam 10 Samsung S5 ve 200 tane çift kişilik sinema bileti verilecektir.

6. Yarışmaya katılanlar,paylaştıkları fotoğrafların içeriğinden sorumludur. Kadrajda kart bilgileri gibi hassas verilerin görünmesi kart güvenliği bakımından risk yaratabileceğinden,bu tür fotoğraflar yarışma dışı kabul edilecek ve BKM tarafından fark edildiği anda sayfadan kaldırılacaktır. BKM, bu tür fotoğrafların geç kaldırılmasından sorumlu tutulamaz.

7. #temassizmutlulukhashtag’i kullanılmadan paylaşılan tweetler yarışma dışı sayılacaktır, söz konusu içerikler yarışmaya katılsa dahi ödül kazanamayacaktır..

8. Asil ve yedek talihliler www.bkm.com.tr sayfasından duyurulacaktır. Her günün kazananı ertesi gün açıklanacaktır. Bir hafta içerisinde iletişim bilgilerini göndermeyen asil talihliler haklarını kaybedecek olup, ödül yedek talihliye devredilecektir.

9.  Kazananlar ile BayBayNakit Twitter sayfasından iletişime geçilecektir.

10. Sinema bileti kampanyası her şehirde geçerli değildir. Geçerli olduğu şehirler: http://www.mybilet.com/kiosks adresinde mevcuttur.Sinema bileti kazanan katılımcıların bulunduğu şehirlerde mybilet.com hizmetleri mevcut değilse, katılımcı başka bir hak talep edemez.

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. – Temassız Yarışma Katılım Koşulları

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. (bundan sonra BKM olarak anılacaktır)yarışma aracılığıyla alınan isminiz, e-posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız vesair kişisel verilerinizi (bundan sonra Kişisel Bilgiler olarak anılacaktır.)üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

BKM, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır:

· Basılı yayınlar/ yazışmalar göndermek,

· Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

· Kısa mesaj ile bildirimler göndermek,

· Ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel Bilgilere sadece BKM, yetkili personeli ve gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. BKM, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistik verileri(tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu türlü istatistiksel veriler üzerindeki her türlü hak BKM’ye aittir.