Temassız Ödemeler

Temassız Ödemeler

bkm_temassiz_8Temassız Ödeme, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde işlem yapmanız için geliştirilmiş bir teknolojidir

Temassız kartınızı, temassız okuyucusu olan noktalara yaklaştırarak ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. 1 saniyeden kısa sürede onaylanan temassız ödeme işlemleri, kartın üzerinde yer alan çipe bağlı olan anten ve POS üzerinde yer alan okuyucunun radyo frekansı dalgaları üzerinden haberleşmesiyle gerçekleşir. Temassız teknolojisi ayrıca, NFC özellikli cihazlar ile POS’larda ödeme yapabilmeyi mümkün kılar. Bu konuda daha fazla bilgiyi “sıkça sorulan sorular” sayfamızda bulabilirsiniz.

90 TL’ye kadar olan tüm harcamalarınızı temassız kartınız ile şifre girmeden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. 90TL’yi aşan alışverişlerinizde temassız ödemelerinizi kart şifrenizi girerek yapmanız gerekir. Kartınızı elinizden hiç bırakmadan, yine en hızlı sürede, kolaylıkla ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Nasıl temassız ödeme yapabileceğinize dair detaylı bilgiyi “temassız ödeme nasıl yapılır” sayfamızda bulabilirsiniz.

Bazı işyerleri vitrinlerinde, kapılarında içeride temassız ödeme yapılabileceğini söyleyen yönlendirmelere yer verir; bazılarında ise ödeme noktasında yer alan POS cihazının üzerinde temassız dalga sembolünü veya «contactless» ifadesini görürsünüz. Bu noktalarda temassız kartlarınız ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.Temassız ödeme noktalarına dair daha fazla bilgiye “temassız ödeme noktaları” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Temassız kart sahibi olmak ve temassız alışverişlerin sağladığı faydaları yaşamak için sizi de çalıştığınız Banka ile irtibata geçmeye davet ediyoruz. Bankanızla konuşmadan önce, “Temassız alışverişlerin faydaları” sayfamıza göz atmayı unutmayın!